Poznajmy się

Mam na imię Karolina, miło mi Cię poznać. Nie martw się, nie znajdziesz tu standardowych informacji na temat lat mojej praktyki, dat rozpoczęcia i zakończenia studiów i tym podobnych :)

Pamiętam, że gdy rówieśnicy z zamiłowaniem grali w The Sims, ja z takim samym zamiłowaniem zdobyłam CD z pierwszym programem do projektowania wnętrz. To tam z uporem maniaka powstawały przeróżne wnętrza. Jedne piękne, drugie mniej.

Projektowanie wnętrz cały czas chodziło mi po głowie. Najpierw powstawały pierwsze, nieśmiałe, projekty, które z czasem przerodziły się w projekty całych domów czy mieszkań. Od tego czasu wiele się zmieniło i zmieniłam się ja. Dość długo czekałam na odpowiedni moment, aby w pełni świadomie stworzyć własną markę. I oto jest.

Chętnie zdejmę z Twoich barków to, w czym nie czujesz się pewnie. Oferuję Ci więcej czasu dla siebie, ponieważ moją rolą jest przedstawienie Ci najlepszych rozwiązań i możliwości skrojonych dla Twoich czterech kątów. To ważne, aby cały proces tworzenia projektu był dla Ciebie przyjemnością, a nie przymusem. To jak? Widzimy się niebawem, by porozmawiać o Twoich gustach?PS. A w The Sims może zagram kiedyś z moimi dziećmi, gdy podrosną 😉